Lista startowa


LISTA STARTOWA
 

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Mączyński Aleksander 1994 M15 Biegiem Pionki
2 Freites Luis 1961 M50 Pol-Ven team
3 Jarosławski Jakub 1997 M15 Biegiem Pionki
4 Kobiałka Jakub 1995 M15 UKS „Orlik Pionki”
5 Popis Piotr 1970 M40 Biegiem Pionki
6 Jarosławska Aleksandra 1994 K15 Biegiem Pionki
7 Łojek Norbert 1987 M20 Biegiem Radom
8 Skorupski Szymon 1985 M20 UKS „Orlik Pionki”
9 Alot Kacper 1997 M15
10 Cygan Michał 1995 M15 Biegiem Pionki
11 Furga Bartosz 1997 M15
12 Rywacki Emil 1978 M30 BBL Pionki
13 Kula Maciej 1995 M15
14 Buba Szymon 1997 M15
15 Synderczyk Natalia 1998 K15 UKS „Orlik Pionki”
16 Synderczyk Daniel 1998 M15 UKS „Orlik Pionki”
17 Karolik Konrad 1995 M15 ZicoRacing
18 Pyrgiel Piotr 1989 M20 KPB_Pionki
19 Nowocień Michał 1993 M20 UMKS Junior Pionki
20 Wierzbicki Mateusz 1989 M20 KPB_Pionki
21 Szymański Kamil 1989 M20
22 Mąkosa Norbert 1987 M20
23 Stępień Kamil 1985 M20
24 Basaj Marcin 1984 M20
25 Pawlik Mariusz 1977 M30
26 Jagieło Michal 1986 M20 Lubienia
27 Brzoszkiewicz Kinga 1989 K20 Lubienia
28 Pajączek Rafał 1974 M30
29 Chołuń Mariusz 1972 M40
30 Luty Szymon 1991 M20 WSOWLąd Wrocław
31 Żywczyk Martyna 1994 K15
32 Burska Aleksandra 1991 K20
33 Baran Marcel 1998 M15
34 Oleszczuk Lidia 1981 K30
35 Szafrański Jakub 1995 M15
36 Grudzień Olga 1985 K20
37 Bardzińska Małgorzata 1980 K30
38 Mazur Magdalena 1997 K15
39 Wojtyś Michał 1994 M15 MJM
40 Komisarski Erwin 1997 M15
41 Szymaniak Piotr 1975 M30
42 Budzynski Tadeusz 1945 M60+
43 Makuch Marcin 1984 M20 Siedlce
44 Rojecka Alicja 1975 K30
45 Warchoł Przemysław 1987 M20
46 Jaroszek Piotr 1975 M30
47 Wołoszyn Patryk 1992 M20
48 Gałasiewicz Jakub 1995 M15
49 Ochocki Hubert 1979 M30
50 Markiewicz Mariusz 1973 M40
51 Karaś Łukasz 1989 M20
52 Hoffman Katarzyna 1974 K30
53 Zawadzki Dawid 1998 M15
54 Adamiec Wojciech 1979 M30
55 Majdak Anna 1967 K40
56 Zaczek Daniel 1994 M15 Biegiem Sokoły
57 Hoffman Tomasz 1987 M20
58 Petkow Paweł 1995 M15 UKS „Orlik Pionki”
59 Dziuk Dariusz 1980 M30 UKS „Orlik Pionki”
60 Hoffman Urszula 1987 K20
61 Dąbrowski Piotr 1994 M15
62 Wach Bartłomiej 1995 M15
63 Pajączek Kamila 1977 K30
64 Dolega Dariusz 1966 M40
65 Grudniewski Edward 1955 M50 Na Zdrowie-Kozienice
66 Wrochna Tomasz 1982 M30
67 Nalewajko Wiesław 1966 M40
68 Chmielecki Andrzej 1967 M40
69 Chołuń Marian 1948 M60+
70 Warchoł Aleks 1998 M15
71 Druszcz Filip 1998 M15
72 Sulima Hubert 1940 M60+
73 Baranowski Tomasz 1957 M50 Na Zdrowie-Kozienice
74 Sudomir Paweł 1988 M20 12TRI.PL
75 Chmiel Kamila 1988 K20
76 Henryk Gołąbek 1960 M50 Biegiem Radom
77 Daraż Robert 1997 M15
78 Bociek Dominik 1996 M15
79 Karwicki Hubert 1997 M15
80 Glimasiński Łukasz 1997 M15
81 Szymańska Sylwia 1994 K15
82 Borkowski Jerzy 1951 M60+ Biegiem Radom
83 Borkowska Hanna 1957 K50
84 Pawelec Nina 1994 K15
85 Hasior Kasia 1981 K30
86 Morawski Mirosław 1968 M40
87 Tymirski Tadeusz 1948 M60+ Biegiem Radom
88 Skomra Krzysztof 1979 M30
89 Janeczek Adam 1973 M40
90 Kucharski Marcin 1983 M30
91 Uciński Tomasz 1980 M30
92 Wasniewska Karolina 1980 K30
93 Kaczmarzyk Michał 1985 M30
94 Leśniewski Andrzej 1963 M50 Politechnika Warszawska
95 Towarnicki Marcin 1983 M30
96 Mroczek Arkadiusz 1995 M15
97 Mortka Kacper 1971 M40
98 Gałek Janusz 1967 M40
99 Maciąg Łukasz 1986 M20
100 Seremak Michał 1996 M15 Janów
101 Wojtuniak Jarosław 1975 M30 Biegiem Radom
102 Maciag Michal 1978 M30
103 Kosiak Paweł 1980 M30 UKS Technik Radom
104 Jaraszek Mariusz 1973 M40
105 Strzelecki Konrad 1985 M20
106 Jaworski Piotr 1991 M20
107 Królikowski Tomasz 1983 M30 Pionki
108 Weronowicz Mariusz 1976 M30 UKS Olimp Kozienice
109 Kamusiński Paweł 1980 M30 UKS Technik Radom
110 Płoskoński Piotr 1965 M40 Rusinów
111 Lisak Krzysztof 1983 M30 OTK Rzeźnik
112 Królikowska Milena 1987 K20 Tur Turek
113 Myśliński Tomasz 1978 M30 Fitness Park Radom
114 Tomaszewski Sławomir 1972 M40 Jedlnia Letnisko
115 Orlik Sebastian 1975 M30 Biegiem Radom
116 Orlik Michał 1998 M15 Biegiem Radom
117 Kowalski Dariusz 1991 M20 AZS Politechnika Świętokrzyska
118 Czaja Dawid 1991 M20 AZS Politechnika Świętokrzyska
119 Sobania Łukasz 1991 M20 AZS Politechnika Świętokrzyska
120 Sałek Piotr 1986 M20 JW.NR 4539
121 Kwasek Agnieszka 1989 K20 AZS Politechnika Świętokrzyska
121 Sobania Łukasz 1989 M20 AZS Politechnika Świętokrzyska
122 Kowalczyk Piotr 1991 M20 Team Iguana
123 Pyrka Michał 1984 M20
124 Cieślakowski Paweł 1958 M50
125 Pietrus Robert 1996 M15
126 Molenda Michał 1979 M30 TKKF Pionki
127 Gola Mateusz 1996 M15 Biegiem Pionki
128 Wojcieszek Damian 1993 M20 ITMBW – Kraków
129 Charnetski Anatoli 1949 M60+
130 Miśkiewicz Łukasz 1986 M20
131 Żywczyk Weronika 1998 K15
132 Baryłka Ryszard 1955 M50
133 Kucharski Roman 1950 M60+
134 Jaraszek Wiktoria 1998 K15 UKS „Orlik Pionki”
135 Sułek Marcin 1972 M40
136 Śmietanka Łukasz 1979 M30 Biegiem Pionki
137 Połoński Andrzej 1966 M40 Biegiem Radom
138 Petkow Michał 1998 M15 UMKS Junior Pionki
139 Jóźwik Marek 1974 M30
140 Wojtuniak Rafał 1979 M30 Biegiem radom

Sprawdź swoją kategorię wiekową:

Kobiety:

k15a k20 k30 k40 k50 k60

Mężczyźni:

m15 m20 m30 m40 m50 m60

Jeżeli chcesz wystąpić w zawodach, możesz zapisać się tutaj

Rapidox.pl